درباره صدف گلس

اطلاعاتی برای آشنایی بیشتر با ما

شرکت صدف گلس، زیرمجموعه ای از هلدینگ بازرگانی صدفی Sadaf Group است که در زمینه تولید، فرآوری و فروش محصولات شیشه ای، در شهر تبریز فعالیت می کند. صدف گلس با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تولید و فروش انواع محصولات شیشه ای فعالیت مینماید.

از شرکت های دیگر این مجموعه می توان به شرکت آتیه ساز صدف  اشاره نمود که در بخش عمرانی و مهندسی فعالیت می نماید. شرکت صدف گلس آسان ترین، سریع ترین و مطمئن ترین راه برای خرید شیشه و فرآورده های آن از مجموعه کارخانجات تولیدی صنعتی شیشه در ایران است. این مجموعه با دارا بودن اعضای فعال متشکل از مهندسان، کارمندان، کارگران و مدیران فروش به یکی از مهم ترین مراکز فروش شیشه در ایران، خاورمیانه و آسیا تبدیل شده است.

شرکت صدف گلس سفارش های مشتریان را از مجموعه های تولیدی صنعتی شیشه در ایران مانند شیشه سهند جام، شیشه آذر، شیشه کاوه، شیشه اردکان و … تهیه و به فروش می رساند. این شرکت هم چنین به عنوان نمایندگی فروش شرکت سهند جام و شیشه آذر محسوب می شود.

حجم فروش سالانه این مجموعه بیش از 10 میلیون دلار می باشد. با توجه به حجم بالای سفارش ها، این شرکت نهایت دقت را در زمینه تولید، بسته بندی کالا و نوع شیشه از نظر درجه کیفی به عمل می آورد. هم چنین در بسته بندی محصولات از نظر انتخاب بهترین مصالح مانند چوب، خرک ها، اتصالات آنها و استفاده از پوشش های پلاستیکی بر روی محصول، نهایت دقت را اعمال می نماید تا محصول خریداری شده  با کیفیت بالا  به دست مشتری برسد.

در بحث صادرات نیز محصولات شرکت گلس صدف به کشورهای مختلفی صادر می شود که می توان به کشورهایی مانند: ترکیه، بلغارستان، ایتالیا، اسپانیا، آلمان، رومانی، مقدونیه، آلبانی، روسیه، اکراین، گرجستان، ازبکستان، ارمنستان، عمان، قطر، امارات، پاکستان، مصر، لیبی، مراکش و آنگولا اشاره کرد.

چرا صدف گلس؟

به دلیل قرار گرفتن ایران در مسیر ترانزیتی شرق و غرب و برعکس، و واقع شدن شهر تبریز در این مسیر و همجواری آن با ترکیه و کشورهای قفقاز، این شهر به عنوان قطب اقتصادی و صنعتی کشور و خاورمیانه شناخته شده است. این موقعیت باعث شده است که محصولاتی با کم ترین هزینه حمل و نقل وبالاترین  کیفیت در حد استانداردهای اروپا تولید و عرضه گردد.

هم چنین به دلیل ارتباط مستقیم مجموعه صدف گلس با کارخانه های تولیدی داخلی  وخارجی  و حجم بالای سفارش ها، بهترین محصول با کم ترین قیمت و  بالاترین کیفیت بین المللی تولید و عرضه می گردد.